Szeregowiec w Campoamor

W Polsce mieszkania szeregowe nie są zbyt popularne. Oczywiście w większych miastach takie mieszkania znajdziemy, to jednak jest ich dość mało. Na pewno o wiele mniej od ich liczby w Wielkiej Brytanii czy choćby Hiszpanii. Właśnie tym drugim chcielibyśmy się przyjrzeć nieco bliżej, a w zasadzie jednej z nich. Zainteresowała nas bowiem oferta sprzedaży mieszkania szeregowego w miejscowości Campoamor. Czym wyróżnia się ono na tle wielu innych?

Duża powierzchnia

Zacząć trzeba byłoby tutaj od tego, że mieszkanie to jest naprawdę dość pojemne. Wystarczy bowiem wspomnieć o tym, że ma ono aż siedemdziesiąt osiem metrów kwadratowych. Wydaje się więc, że dla klasycznej rodziny 2+1 lub 2+2 będzie wystarczające. Znajdziemy tam bowiem trzy pokoje, dwie sypialnie oraz oczywiście łazienkę.

Wyposażenie

Przeglądając ofertę mieszkań wystawionych na sprzedaż, nie możemy pominąć kwestii ich wyposażenia. Jak to w związku z tym wygląda w tym przypadku? Na pewno bardzo atrakcyjnie, bo w tym mieszkaniu szeregowym znajdziemy klimatyzację, basen czy ogródek. Poza tym jest to rzecz jasna mieszkanie dwupoziomowe i co istotne w całości umeblowane. Jeśli dodamy do tego fakt, że z okna mamy tu widok na morze nie da się ukryć, że jest ono zlokalizowane bardzo atrakcyjnie.

Ile zatem przyjdzie nam za nie zapłacić? Na pewno cena nie jest tu wygórowana, bo kosztuje ono 109 tysięcy euro. Jak na mieszkanie w Hiszpanii i w dodatku tak zlokalizowane i wyposażone, na pewno nie jest to wiele.

2 Komentarzy

  1. Marek

    Coś ta cena jest zaskakująco niska. Przynajmniej tak mi się wydaje.

  2. Sebastian

    Nie wszystkie mieszkania kosztują tu przecież po 900 tysięcy złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *