Apartamenty w Hiszpanii – piękny apartament w Playa Flamenca

Czy zastanawialiście się nad tym, jak by to było, gdybyście na stałe zamieszkali w Hiszpanii? Być może dla wielu może się to wydać dziwne, ale obecnie takie plany na życie ma coraz większa rzesza Polaków i wydaje się, że nadal tak będzie. Skoro tak nie dziwi również i to, że interesują się oni wystawionymi na sprzedaż w tym kraju Półwyspu Iberyjskiego nieruchomościami. Te są oczywiście w różnej cenie, ale obok tych naprawdę drogich, nie brakuje również i tych, za które nie zapłacimy wiele. Przynajmniej jeśli mówimy tu o hiszpańskich warunkach. Do takich zaliczymy także niewielki apartament położony w Playa Flamenca.

Pełne wyposażenie

Apartament, który dla Was znaleźliśmy ma wprawdzie tylko pięćdziesiąt metrów kwadratowych, ale na pewno dla wielu przypadnie do gustu. Składa się on z dwóch pokoi, a także sypialni oraz łazienki. Co ważniejsze na swoim wyposażeniu ma wiele dobór. Między innymi trzeba tutaj wspomnieć o klimatyzacji, tarasie czy wspólnym basenie. Poza tym jego mieszkańcy mogą korzystać z ogródka.

Cena

Jeśli wydaje Wam się, że przyjdzie Wam za niego zapłacić pół miliona złotych lub więcej jesteście w grubym błędzie. Otóż jego cena jest o dwieście tysięcy złotych niższa, co w przeliczeniu na euro daje blisko siedemdziesiąt tysięcy. Być może apartament ten nie jest największy, to wydaje się, że na wakacje jest idealny. Poza tym dobrze nadaje się także pod wynajem. Na pewno długo nie będzie on stał pusty i za chwilę znajdzie nabywcę.

2 Komentarzy

  1. Dominika

    Marzę o takim mieszkanku na Costa Blanca.

  2. Halina

    Jak chyba każdy. Trochę jestem zaskoczona, bo myślałam jednak, że ceny są tam znacznie wyższe..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *