Ładny apartament w Villamartín

W Hiszpanii na wybrzeżu Costa Blanca jest wiele miejscowości, które dokładniej nie są nam znane. Skoro już przy nich jesteśmy, trzeba odnieść się także i do miasteczka Villamartín. Jednakże nie chcemy Was nim zainteresować tylko dlatego, że jest ono naprawdę malowniczo położone czy ma mnóstwo atrakcji turystycznych. To już kwestia zupełnie inna. Warto jednak mieć na uwadze to, że w tym miasteczku zwyczajnie tańsze są domy i apartamenty, co powinno zainteresować tych, którzy chcą się tu osiedlić na stałe bądź też nabyć mieszkanie, aby spędzać tu każdą wolną chwilę. Jak widzimy po jednym ze zlokalizowanych tu apartamentów, ceny są naprawdę atrakcyjne.

Cicho i bezpiecznie

Zacznijmy tutaj od tego, że niemal każde osiedle w Hiszpanii jest strzeżone i nie inaczej jest też w tym przypadku. Na pewno jest to bardzo ważne. Szczególnie jeśli pod uwagę weźmiemy nasze dzieci. Jednakże nie zapominajmy także i o wyposażeniu. Otóż apartament, któremu przyjrzeliśmy się bliżej, składa się z trzech pokoi, dwóch sypialń i łazienki. Jego powierzchnia to natomiast siedemdziesiąt metrów kwadratowych.

Atrakcyjna cena

O atrakcyjnej cenie wspominaliśmy już na początku. Warto teraz odnieść się więc do konkretów. Otóż mieszkanie to kosztuje blisko siedemdziesiąt pięć tysięcy euro. Czy jest to wiele? Na to pytanie każdy z Was musi już sobie odpowiedzieć osobiście, choć nie wydaje się, aby cena nieco ponad trzystu dwudziestu tysięcy złotych za mieszkanie na Costa Blanca była wygórowana. Wiele takich ofert raczej tu nie znajdziemy.

2 Komentarzy

  1. Sandra

    Nie oszukujemy się, ale cena jest tu bardzo niska.

  2. Grzesiek

    To prawda, ale ciężko dziś natrafić na takie okazje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *