Apartamenty w Hiszpanii – Atrakcyjne mieszkanie na Costa Blanca

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że dla klasycznego Polaka Hiszpania jest bardzo atrakcyjnym kierunkiem. Jednakże nie mówimy tutaj tylko i wyłącznie o kwestiach turystycznych, choć oczywiste jest to, że wielu z nas chciałoby się tutaj wybrać na tydzień lub dwa podczas każdych wakacji. Skupmy się jednak na mieszkaniach, które interesują Polaków na Półwyspie Iberyjskim. Jako że rynek nieruchomości jest tutaj bardzo dobrze rozwinięty, nie jest żadną tajemnicą, że i wybór pośród domów czy mieszkań w Hiszpanii mamy ogromny. Dla wielu może to jednak stanowić problem. Postanowiliśmy Wam pomóc i wyselekcjonować jedną z bardzo atrakcyjnych nieruchomości w tym kraju.

Piaszczyste plaży i krystalicznie czyste morze

W pierwszej kolejności odnieśmy się tutaj do tego, że wytypowany przez nas apartament znajduje się na wybrzeżu Costa Blanca, co już samo w sobie z pewnością rozpala nasze zmysły. Nie da się bowiem ukryć, że jest to jeden z najatrakcyjniejszych regionów w całym kraju. Warto odnotować, że słońce świeci tu przez ponad trzysta dni w roku. Wydaje się więc, że jest to raj dla plażowiczów, choć oczywiście nie tylko.

Charakterystyka

Weźmy teraz pod uwagę charakterystykę tego mieszkania. Otóż znajdziemy w nim trzy pokoje, dwie sypialnie i jedną łazienkę. To wszystko składa się na 50 metrów kwadratowych i kosztuje 89 tysięcy euro. Cena nie wydaje się więc być zbytnio wygórowana. Tym bardziej, jeśli dodamy do tego fakt, że w mieszkaniu tym znajdziemy klimatyzację, basen i ogródek. Znajduje się ono w miejscowości Torrevieja.

2 Komentarzy

  1. Kuba

    Coś pięknego, choć w moim przypadku to tylko marzenie ściętej głowy.

  2. Darek

    Rzeczywiście z opisu wygląda fajnie. Cena też jak najbardziej przystępna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *