Apartamenty na sprzedaż w Hiszpanii – La Zenia

Z pewnością większość z Was nie zdaje sobie sprawy z tego, gdzie leży miejscowość La Zenia. Oczywiście w żadnym wypadku nie może to dziwić, choć głęboko wierzymy, że za chwilę zainteresujecie się nim znacznie bardziej. Dlaczego? Otóż właśnie w tym miasteczku na wybrzeżu Costa Blanca znajduje się pięknie położony apartament, który dodatkowo jest bardzo dobrze wyposażony. Przyjrzyjmy się mu w związku z tym nieco bliżej. Co zatem ma on nam do zaoferowania?

Apartament średniej wielkości

Zacząć rzecz jasna trzeba od jego wymiaru. W tym przypadku powierzchnia apartamentu w La Zenia wynosi blisko sześćdziesiąt pięć metrów kwadratowych. Być może nie jest to powierzchnia zbyt duża, ale wydaje się, że jak najbardziej wystarczająca. Tym bardziej że mamy tu trzy pokoje i dwie sypialnie. Oczywiście nie mogło zabraknąć także i łazienki. Warto poza tym dodać, że sam apartament jest położony na terenie zamkniętego kompleksu i wyposażony w klimatyzację, co jest w Hiszpanii standardem oraz basen. Te są tutaj dwa i mimo że są one wspólne, to również trzeba brać to pod uwagę.

Cena

Szukając sobie apartamentu w Hiszpanii, rzecz jasna baczną uwagę zwracamy także i na ceny. Ile zatem przyjdzie nam zapłacić za ten piękny apartament? Cena jak na polskie warunki nie jest najniższa, choć i do najdroższych jej daleko. Otóż jego koszt to jedynie 85 tysięcy euro, co w przeliczeniu na złotówki wynosi ponad 360 tysięcy złotych. Wydaje się, że w tak atrakcyjnej cenie długo ten apartament na kupca czekać nie będzie.

2 Komentarzy

  1. Mariusz

    Jak na hiszpańskie warunki to cena wydaje się być rewelacyjna.

  2. Piotr

    Rzeczywiście na cenę akurat narzekać nie można.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *