Apartamenty na Costa Blanca – Torrevieja

Szukając sobie mieszkania wielu Polaków uwagę zwraca na Costa Blanca i wydaje się, że nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Nie da się bowiem ukryć, że jest to jeden z najbardziej słonecznych regionów w całej Hiszpanii, a bardzo możliwe, że również i w Europie. W pobliżu morza z krystalicznie czystą wodą i piaszczystymi plażami mieszkać natomiast chciałby każdy. Wielu wydaje się jednak, że mieszkania są tu naprawdę bardzo kosztowne. Czy rzeczywiście jest to prawda? Po części na pewno, choć są od tego pewne wyjątki. Jednym z nich jest apartament w miejscowości Torrevieja.

Powierzchnia i wyposażenie

Apartament ten jest w bardzo dobrym stanie, a jego powierzchnia to siedemdziesiąt cztery metry kwadratowe. Nie jest on w związku z tym mały, a poza łazienką i dwoma sypialniami mieści także kuchnię, salon połączony z jadalnią oraz ogromny balkon, z którego widok jest niesamowity. Oczywiście jest to lokal w pełni wyposażony. Nie sposób przejść też obojętnie wobec kwestii tego, że w budynku jest winda, a cały kompleks jest chroniony.

Koszta

Przejdźmy teraz do najważniejszej części, a więc kosztów zakupu. Rzecz jasna taki apartament nie może być najtańszy, choć wydaje się, że jego cena i tak jest bardzo atrakcyjna. Jego koszt to bowiem nieco ponad dziewięćdziesiąt tysięcy złotych. Jak na mieszkanie w Hiszpanii cena jest zatem bardzo przystępna. Dlatego też osoby zainteresowane mieszkaniem na wybrzeżu Costa Blanca powinny przyjrzeć się mu nieco uważniej.

2 Komentarzy

  1. Karol

    Wygląda ciekawie, choć ta winda mnie trochę niepokoi.

  2. Antoni

    To akurat najmniejszy problem. Ważne, aby mieszkanie było w dobrym stanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *